İade süreci nasıl işliyor ?

İade işleminizi ürünleri teslim aldıktan sonraki yasal süreç içerisinde ilgili hizmet noktamız ile iletişime geçerek iade işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yasal süreç olan (14 iş günü) aşılsa dahi ilgili birimlerimiz ile iletişime geçebilir, ardından gerekli işlemler konusunda destek alabilirsiniz.

Ücretsiz teslimatta iade koşulları nelerdir?

  1. Anlaşmalı satış noktalarımızdan elden iade etmek: Satın alınan ürünün tüketici tarafından geri iadesi söz konusu ise en yakın anlaşmalı mağazalarımıza getirerek iade işlemi sorgusuz bir şekilde sağlanır.
  2. Kargo ile göndermek üzere ücretli geri gönderim : Tüketici tarafından satın alınan ürün paketlenerek geri iade edildiği taktirde ücretsiz kargo kapsamının dışında değerlendirilmektedir.

Kargonun teslimat süreci

  • Taşıma esnasında oluşabilecek kırılma, çatlama vb. deformasyon durumları haricinde ,tüketici tarafından oluşan değişim veya iade taleplerinde oluşabilecek maliyetlerden  firmamız sorumlu tutulamaz.
  • İade edilmek üzere geri gönderilen ürünlerin ücret iadesi ancak iade birimimizin teslim ve onay işlemi sonucunda 24 saat içerisinde tarafınıza gerçekleşir.

ÖNEMLİ NOT: İade talebinde bulunulan ürünlerde iade sebebi, taşıma esnasında oluşabilecek hatalar, eksik veya yanlış ürün gönderilmesi değil ise sorumluluk tarafımıza ait değildir.  değişim iade vb. oluşabilecek geri gönderim bedeli tüketiciye aittir.

Sorunsuz bir iade işlemi için istenen ürünün tarafımıza geri gönderim masrafı peşin ödeme yöntemi ile kargo firmasına nakit & kredi kartı yöntemi ile ödeme yapmanız gerekmektedir.

Firmamız ürünün bedelini tüketiciye kısa süre içinde iade etmekle mükellef olup iade aşaması ile ilgili hiçbir maddi sorumluluk kabul etmez.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Vermiş olduğunuz siparişi ürün henüz kargo şirketine teslim edilmeden iptal etmeniz mümkündür. Siparişinizi iptal etmek için iletişim sayfasındaki Sipariş hattından Whatsapp destek hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.